Bieg Sylwestrowy

1090925-sylwesterBieg Sylwestrowy Fischer Night rozpocznie się 31 grudnia o godz. 23:50 na Polanie Jakuszyckiej. Jeśli będzie śnieg, pobiegniemy na pętli wokół Polany Jakuszyckiej i przez nią. Pokonamy ją kilka razy, co w sumie da dystans około 10 kilometrów. Potem złożymy sobie życzenia noworoczne, może spotkamy się przy ognisku. Ma to być bieg przede wszystkim towarzyski, tak, jak rok temu.
Taki jest plan, a taka rzeczywistość: śniegu nie ma wcale, wedle prognoz nie ma na niego szans w najbliższych dniach. Realistycznie oceniając: nie ma szans na Bieg Sylwestrowy Fischer Night na śniegu.
Nie wyobrażamy sobie jednak nocy sylwestrowej w innym miejscu niż Jakuszyce i wiemy, że podobne odczucia ma wielu z Was. Chcemy się z Wami spotkać w noc sylwestrową w Jakuszycach. Co powiecie na bieg bez nart? Jaki dystans by Wam najbardziej odpowiadał? 10 km czy 2.5 km?
Zastrzegamy, że zależy nam na zabawie i spotkaniu, a nie rywalizacji. Na nią przyjdzie pora, i to nie raz, w przyszłym roku.
Prosimy o opinie na adres e-mail: biuro@bieg-piastow.pl. Wystarczy napisać: tak, jestem za biegiem bez nart, 10 km (lub 2.5 km). Albo: nie wezmę udziału w biegu bez nart.

Opinie można wyrazić także w komentarzach pod postami na ten temat na profilach Bieg Piastów oraz Jakuszyce na Facebooku.

źródło www.bieg-piastow.pl